streda 30. marca 2016

Green miracle


Pýtate sa prečo "green miracle", teda zelený zázrak? Je to jednoduché, lepší názov pre náš jedinečný balzam snáď ani neexistuje. Tento, na prvý pohľad zelený balzam Vás ľahko oklame, ale aj dostane. Samozrejme, v skutočnosti zelený nie je. Hneď po nanesení na pery zmení svoju zelenú farbu na krásnu ružovú podľa Vášho pH, preto na každej z Vás bude ružový odtieň skutočne unikátny. Skúste sa spýtať Vašich mám, tiet alebo babičiek na to, či o takomto balzame niekedy počuli.  Môžete si byť takmer isté, že Vám odpovedia: "Samozrejme, takýto rúž sme používali pred dvadsiatimi - tridsiatimi rokmi...". Áno, je to pravda, aj Vaše maminy alebo babičky takýto rúž poznali v dobe, keď na trhu výber rúžov, resp. odtieňov nebol skoro žiaden. O to väčšia senzácia to vtedy bola. Časom takéto rúže  v Anglicku používali aj teenegarky, ktoré chceli zaujať tým, že sa líčia zeleným rúžom, ale zároveň chceli ozvláštniť svoje denné líčenie. Dnes je tento balzam už skutočnou legendou a aktuálne najpredávanejším výrobkom od značky BarryM vôbec. Ženy z celého sveta si ho zamilovali práve pre jeho jedinečnosť, o čom sa môžete presvedčiť aj v nasledujúcom videu.


Zdroj: YouTube BarryM

A to najlepšie na tomto balzame ešte len prichádza! Balzam možno použiť samostatne ako klasický balzam na pery s jemným ružovkastým tónom, ktorý Vám pery krásne hydratuje a vyživí vďaka svojmu zloženiu obohatenému o aloe vera. Okrem tohto využitia má však aj druhé. Možno ho použiť ako podklad pod rúž. Ako samé určite viete, podkladových báz pod rúž na trhu veľa nie je. Aj práve preto sme radi, že Vám máme možnosť predstaviť tento balzam, ktorý hydratuje, ale zároveň vydrží až 8 hodín a to aj ako podklad pod rúžom na pery. Samozrejme, pokiaľ zháňate správny alebo naozaj špeciálny odtieň rúžu, veríme, že aj v tomto prípade si vyberiete z ponuky BarryM. Či už zháňate nude rúž, ktorý bude ideálny na denné nosenie alebo čierny rúž na extravagantné líčenie, ste na správnom mieste.
lp101 | lp100 | lp52 | lp121 | lp37
Tieto, ale aj množstvo iných odtieňov rúžov BarryM nájdete TU

Pokiaľ sa medzi rúžmi neviete rozhodnúť a na všedný deň najradšej siahnete po jemných a prirodzených odtieňoch, neváhajte a siahnite po tomto balzame, ktorý Vám zaručí naozaj krásny a prirodzený vzhľad počas celého dňa. A pokiaľ zháňate podklad pod rúž, na ktorý sa budete môcť naozaj spoľahnúť, vedzte, že balzam BarryM Vás ani v tomto prípade nesklame. 

Veríme, že sa budete tešiť na moment prekvapenia, ktorý s týmto balzamom prežijete a veríme, že si ho zamilujete rovnako ako predchádzajúce generácie. Na našom e-shope ho nájdete v jedinom dostupnom odtieni Genie TU.

Váš tím BarryM

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára